Najnovšie recenzie zo sekcie Zoštíhľovacie prípravky

Eveline Cosmetics 4D Diamond zeštíhlující sérum 250 ml

Eveline Cosmetics 4D Diamond zeštíhlující sérum 250 ml

Pridané: 10. augusta 2016

• jemná pokožka
  • nezoštíhluje

Pokožka je jemná,pokrytá trblietkami :-) ale zoštíhlenie alebo nejaká redukcia tuku sa nekonala

Atok Original zoštíhľujúci oleogel Morské riasy 200 ml

Atok Original zoštíhľujúci oleogel Morské riasy 200 ml

Overený zákazník Bioterra.sk Overený zákazník

Pridané: 15. júna 2016

Zakúpený v Bioterra.sk

• výborná konzistencia, dobre sa nanáša, dávkovanie prostredníctvom pumpičky

veľmi dobrý produkt, vyhladzuje pokožku, pokožka je pružnejšia, prvé výlsedky som si všimla po týždni používania. Určite odporúčam

Tento gél je naozaj super. Treba ho ale naozaj dostatočne vmasírovať do pokožky, a potom ju krásne spevní a vyhladí. Ale treba aj cvičiť a zmeniť stravu- samotný gél iba spevní pokožku, o číslo menšiu veľkosť nevykúzli zadarmo :-)

super produkt, odporúčam najmä s kombináciou s cvičením- výsledný efekt je oveľa rýchlejší a veľmi pekne spevní pokožku a odstráni celulitídu.

• zoštíhli
  • rýchlo sa vstrebáva
  • aplikácia 2x denne
  • ochabnutá pokožka po týždňovej prestávke
  • cena - spotrebujete 2 balenia na mesiac

Popri diéte som potrebovala pomôcť so zoštíhlením na zadku a v bokoch,pri diéte som schudla len z nôh a brucha.V drogérii bol veľký výber,vybrala som si Dermacol,lebo bol v akcii.Zaujalo ma zmenšenie veľkosti.Začala som sa poctivo natierať,a aby ozaj pôsobil,natierala som si ho,ako bolo napísané - 2x denne.ok,nie za mesiac,ale za 2 a pol týždňa sa mi v bokoch a na zadku zmenšila veľkosť o 1.Ale za ten čas som gél aj všetok minula.Za tých 6 eur to možno niekomu stojí,ale keďže za mesiac miniete dve balenia,na mesiac vás kúra stojí 12 eur.To je priveľa!!!Na pokožke som nebadala zmeny,vypnutú som ju nemala,dokonca bola suchšia.Po minutí balenia som si kúpila hydratačný krém,aby som dala doporiadku kožu.Po týždni bola uchosť preč,no po pohľade do zrkadla som skoro odpadla - mala som strašne ochabnutú pokožku,celulitídu horšiu ako nikdy...
Mala som veľa krémov proti celulitíde,na zoštíhlenie,spevnenie...tento pomohol v rekordnom čase,ale na pokožke sa to odzrkadlilo.Naopak,iné krémy,o trošku drahšie,mi pomohli za dlhšiu dobu,ale pokožka vyzerala oveľa lepšie...A krém vydržal takmer 2 mesiace....

• používam krátko

používam kratko

SOMATOLINE COSMETIC Zeštíhlující gel Total Body 200 ml

SOMATOLINE COSMETIC Zeštíhlující gel Total Body 200 ml

Pridané: 6. júna 2013

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

• Zatial ho pouzívam sotva dva týždne, no napriek tomu môžem pozorovať viditelný rozdiel.Pokožka je hladšia a na pohľad krajšia.
  • Neviem

CLARINS Multi-redukční krém (Body Shaping Cream) 200 ml

CLARINS Multi-redukční krém (Body Shaping Cream) 200 ml

Overený zákazník Parfems.sk Overený zákazník

Pridané: 14. októbra 2012

Zakúpený v Parfems.sk

• kozmetika clarins ma ešte nikdy nesklamala,je vynikajúca

odporúčam

Dermacol Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping zeštíhlující gel na bříško 150 ml

Dermacol Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping zeštíhlující gel na bříško 150 ml

Overený zákazník Xparfemy.sk Overený zákazník

Pridané: 11. októbra 2012

Zakúpený v Xparfemy.sk

určite odporúčam mne to pomohlo
len treba to používať každý deň aby to bolo vidieť

Vichy zoštíhľujúci vyhladzujúci kôra 2v1 Aqua Destock 200 ml

Vichy zoštíhľujúci vyhladzujúci kôra 2v1 Aqua Destock 200 ml

Overený zákazník Vichysk.sk Overený zákazník

Pridané: 17. januára 2012

Zakúpený v Vichysk.sk

• pokožka je hladšia, gél sa rýchlo vsiakne, už po pár dňoch vidno efekt

určite odporúčam, je to produkt do ktorého sa oplatí investovať, príjemná vôna, rýchlo sa vsiakne. Efekt vidno už po pár dňoch. Určite ho budem používať aj naďalej

zahreivací zoštihlujúci gél 150 ml

zahreivací zoštihlujúci gél 150 ml

Pridané: 21. mája 2011

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

• Konečne produkt, ktorý nie je len o reklame, ale je to skutočnosť sama! Celulitída výrazne mizne a ustupuje už v priebehu týždňa až dvoch. Tým ako po natretí sťahuje pokožku až to trošku pichá:) cítim, že to s tou kožou pracuje a samozrejme v spojitosti s cvičením a prípadne masážou - 100%-tne zaručený efekt.
  • nemám čo vytknúť

Rozhodne pre zaručený výsledok. Tento tovar objednávam opakovane a pevne verím, že tento produkt bude dostupný ešte veľmi dlho.

Zobrazujem 81 - 91 zo 91 recenzií 1 2 3 4 [ 5 ]